logo facebook

yeti3at

camper logo

PL Logo PBH

1. W poczet członków zwyczajnych Klubu Wysokogórskiego Opole może zostać przyjęta osoba, która:

- podpisać deklarację czlonkowską dostarczy do biura klubu,
    - oplacić skladkę czlonkowską na bieżący rok (przelewem) 65zł na konto klubu 64 1140 2017 0000 4302 1303 1399.

2. Legitymacja:

Do wydanie legitymacji niezbędny jest skan zdjęcia (twarzy dla uściślenia), o wymiarach 35x45mm (szerokość x wysokość) w rozdzielczości 300dpi, który należy przesłać na nasz adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) .
Dodatkowo w celu bezpieczeństwa/szybszego działania służb, na legitymacji możemy (dobrowolne podanie tych danych) umieścić takie dane jak:
1. Grupa krwi
2. Nr tel. kontaktowego

3. Przywileje członków KW Opole:

Członkowie KW Opole są uprawnieni do korzystania ze zniżki na sztucznej ściance zlokalizowanej w SP 11 i w niektórych sklepach. Legitymacja klubowa uprawnia do zniżek na taboriskach tatrzańskich i w chatkach PZA.

W razie wątpliwości - wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Klubie!