logo facebook

NASI PARTNERZY:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

yeti3at

psp11 1

Jak wstapic do KW Opole

W poczet członków zwyczajnych Klubu Wysokogórskiego Opole może zostać przyjęta osoba, która:

2. podpisaną deklarację członkowską dostarczy do klubu:
       - pocztą na adres korespondencyjny klubu
       - skan podpisanej deklaracji prześle na adres mailowy klubu
       - osobiście wręczy członkowi zarządu klubu
    3.
    opłaci składkę członkowską na bieżący rok (przelewem).

SKŁADKA to 65zł
    konto klubu to 64 1140 2017 0000 4302 1303 1399.

Legitymacja:

Do wydania legitymacji niezbędny jest skan zdjęcia (twarzy dla uściślenia),
o wymiarach 35x45mm (szerokość x wysokość) w rozdzielczości 300dpi, który należy przesłać na nasz adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) .
Dodatkowo w celu bezpieczeństwa/szybszego działania górskich lub skalnych służb ratunkowych, na legitymacji możemy (podanie tych danych jest dobrowolne) umieścić takie dane jak: Grupa krwi oraz nr ICE (czyli tel. kontaktowego do osoby powiadamianej w razie wypadku).

Przywileje członków KW Opole:

1. Członkowie KW Opole są uprawnieni do korzystania z 20% zniżki na sztucznej ściance zlokalizowanej w K2 Arena w Opolu
2. Legitymacja klubowa uprawnia do zniżek na taboriskach tatrzańskich i w chatkach PZA.

W razie wątpliwości - wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Klubie!